Hizmetlerimiz

Etkili, Güvenli ve Size Özel

Dr.Naturel olarak ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun çeşitli güzellik geliştirme uygulamaları sunuyoruz. Daha Pürüzsüz veya Daha sıkı bir cilt mi istiyorsunuz? Ekip üyelerimiz en güvenli hizmetleri sunmak ve piyasadaki en yeni teknolojileri uygulamak için hizmetinizdedir. İsteklerinize ulaşmanın en iyi yolunu bulmak için sizinle birlikte çalışacak lisanslı güzellik uzmanlarımız sizi bekliyor. Aşağıda, hizmetlerimizin bir listesi bulunmaktadır. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

buz-lazer-epilasyon.jpg
Facial

BUZ EPİLASYON

Farkımızı Siz de Deneyimleyin

Bu hizmetimiz, ağrısız acısız 4 mevsim konforlu bir şikilde uygulanmaktadır. Müşterilerimiz tesisimizin hoş, temiz ve özel atmosferinde rahat edeceklerinden emin olabilirler. Özel ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilecek bu hizmet hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Cilt  Bakımı

Olağanüstü Sonuçlar İçin

En popüler kozmetik prosedürlerimizden biri olan ve sayısız müşterinin görünümleri hakkında daha güvenli ve mutlu hissetmelerini sağladı. Ekibimiz tam olarak ne istediklerini anlamak ve istedikleri sonuçları eksiksiz aldıklarından emin olmak için her müşteri ile yakın şekilde çalışır. Bu hizmet ya da diğer hizmetlerimizden herhangi biri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

microblading.jpg

Microblading Kaş Tasarımı

Farkımızı Siz de Deneyimleyin

Microblading işleminde renk pigmentleri, cilt rengine uygun olarak kaşlara şekil ve dolgunluk vermektedir. Bu hizmet özelleştirilebilir nitelikte olup, her müşterimiz istediği sonuçları eksiksiz elde edeceğinden emin olabilir. Bu hizmetle ilgileniyorsanız, deneyimli ekip üyelerimizden birine sorularınızı sormak için bize hemen ulaşın.

 
WhatsApp Image 2022-01-02 at 21.40_edited.jpg

Geri Bildirimde Bulunun

Firmamızdan Aldığınız Hizmetten Memnun Kaldınız mı?

Bizi arkadaşlarınıza önerir miydiniz?

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!